Técnico Instalador HVAC

Přihlásit se nyní

Typ zaměstnání: Full time
Lokalita: Guadalajara, Jalisco MX
Obor: Field Operations
Číslo pracovní pozice: WD30207943

En Johnson Controls, estamos comprometidos en trabajar día con día en crear y mantener edificios sustentables que sean más seguros y más inteligentes, buscando tener un impacto positivo no sólo en las personas y las comunidades a las que pertenecen así también en el medio ambiente. Como líderes mundiales en productos y tecnologías de construcción, soluciones integrales y almacenamiento de energía estamos buscando Técnico de Aire acondicionado para Puerto Vallarta

¿Qué harás?
Bajos los estándares globales de mantenimiento, con la capacitación y conocimientos adquiridos de manera autodidactica y la capacitación de la compañía, también a través de programas de mantenimiento anual, órdenes de trabajo del cliente y bajo la reglamentación y objetivos de la compañía.

¿Cómo lo hará?

  • Realizar actividades de mantenimiento preventivo y correctivo a sistemas y dispositivos de aire acondicionado, para el confort principalmente de los usuarios, limpieza de manejadoras de aire, minisplit
  • Soporte técnico al equipo de trabajo.
  • Actividades de reporteo continuo.
  • Diagnosticar y solucionar fallas en los sistemas de refrigeración
  • Reparaciones y cambios de refacciones a equipos

¿Qué buscamos?

  • Ingeniería, técnico mecanica, electrónica aire acondicionado o a fin
  • Obligatorio: Experiencia de un año en HVAC, Chiller's Minisplit
  • Manejo de la PC para la elaboración de reportes y uso de software (Paquetería básica).
  • Uso de herramienta manual y eléctrica.
  • Estabilidad laboral, responsabilidad y compromiso.

Ofrecemos

  • Sueldo base
  • Aguinaldo superior
  • Vales de despensa
  • Fondo de ahorro
  • Seguro de vida
  • Seguro gastos médicos mayores
  • Horario: 8 am a 5 pm L a V y 8 am a 2 pm S
  • Zona de trabajo Galerias Puerto Vallarta

Sdílejte tuto pracovní pozici

Nejnovější pracovní pozice v oblasti provozu

Na pracovní pozici v oblasti provozu se naši zaměstnanci mohou podílet na optimalizaci výkonu budov tak, aby sloužily lidem, jednotlivým lokalitám i celé planetě. Ať už jste na návštěvě u zákazníka nebo pracujete v jednom z našich špičkových výrobních závodů, vaše role je klíčová pro zajišťování účinné udržitelnosti a potřebné bezpečnosti pro naše zákazníky. Připojte se k nám na této cestě – od vaší nové skvělé příležitosti vás dělí jen pár kliknutí!

Níže vyhledejte volné pracovní pozice.

Técnico de Instalaciones
Field Operations
Guadalajara, Jalisco
Supervisor de Instalaciones
Spustit video: A Day in the Life at Johnson ControlsSpustit video: A Day in the Life at Johnson Controls

Jsme odjakživa přesvědčeni, že mají pomáhat lidem rozvíjet se při všem, co dělají.

Spustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Plant Operations RolesSpustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Plant Operations Roles

Mám příležitost budovat a rozvíjet profesní dráhu a zároveň podporu, vzdělávání a školení potřebné k tomu, abych uspěla.

Karen | manažerka výrobního závodu | USA

Spustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Sales RolesSpustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Sales Roles

To nejlepší na spolupráci s týmem z celého světa je, že se od sebe navzájem můžeme učit, což nám pomáhá růst, jak z profesního, tak osobního hlediska.

Ignacio | vedoucí obchodního rozvoje | Španělsko

Spustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Engineering Roles Spustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Engineering Roles

Ve společnosti JCI máme potenciál dosáhnout mnohem vyšších cílů a posunout se mnohem dál, protože se řídíme mottem ‚všichni spolu‘.

Tanya | ředitelka pro globální hardwarovou platformu | USA

Spustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Digital RolesSpustit video: A Day in the Life at Johnson Controls | Digital Roles

Jsem nadšený, že můžu přicházet s inovacemi, které zlepšují životy lidí. Když na to máte, nic není nemožné.

Gyandendra | zástupce technického ředitele | Indie